Vol enthousiasme hebben de jeugdteams van Wageningen afgelopen zaterdag Halloween op het sportpark beleefd. Voor hen was een tienkamp en speurtocht georganiseerd.

Door Nico Kneepkens

We zijn allemaal beperkt in activiteiten door de maatregelen om corona terug te dringen. Dan is het extra leuk als er activiteiten worden georganiseerd die wel kunnen en mogen, zoals de speurtocht en tienkamp voor de jeugd, afgelopen zaterdag, op Halloween.

Iedereen heeft genoten van deze dag, die een herleving is van onze bekende Bronzen Schoen-trofee. Tientallen jaren werd die prijs succesvol door onze club georganiseerd en nu – door de goede gezonde groei in onze jeugd – kon dat eindelijk weer worden opgezet.

Als club zijn we blij en trots dat onze jeugdafdeling in staat is om deze activiteiten te organiseren. Het was een prachtige dag.

Enkele foto’s van de middag: