Vlak voor de jaarwisseling is Wim Groeneveld, voormalig bestuurslid en barvrijwilliger binnen onze vereniging, ongelukkig ten val gekomen. Daarbij heeft Wim zijn knie dermate beschadigd, dat een operatie noodzakelijk was. De komende maanden zal Wim vanwege de lange en zware revalidatie daarom minder op de club te zien zijn. Als dank voor de bos bloemen ontvingen wij onderstaand bericht van Wim.

Woensdag werd ik door onze Bart Eulen blij verrast met een (zieken-)bezoekje vanwege mijn langdurige knieblessure in de vorm van een quadriceptrupture. Een prachtige bos bloemen namens onze club en een lekker drankje voor betere tijden namens de Vrienden van Wageningen deden welhaast oude tijden herleven.

Het geeft mij veel moed de lange revalidatie die het herstel nog zal vergen aan te gaan en het weerzien met jullie allen in het nieuwe seizoen met vertrouwen tegemoet te zien. Hartelijk dank daarvoor.

Tot ziens op De Zoom en iedereen veel sportplezier toegewenst.

Wim Groeneveld