111 JAAR WAGENINGEN

Het was een mooi 11e Michiel Hendriks Toernooi op de 111e verjaardag van onze vereniging.

Volledig in de stijl van Michiel en onze vereniging “Don’t Worry Be Happy” werd deze dag gevierd.

Michiel was een typerend lid van onze vereniging, altijd een sympathieke rots in de branding, met altijd respect en een goed woord voor iedereen. Helaas is hij op veel te jonge leeftijd aan een hersentumor overleden. Met dit toernooi denken we aan Michiel en dat we de korte tijd die we er zijn beter kunnen besteden aan plezier maken met elkaar.

Het toernooi staat open voor alle soorten 7 tallen, en heeft als essentie lekker een potje voetballen en lol maken met vrienden.

Die lol was onder aanwezigheid van ouders, vrouw en kinderen van Michiel weer volop aanwezig, en we hebben met zijn allen kunnen genieten van een prachtige dag, die afgesloten werd met een BBQ en een leuk feest met gezellige muziek van een goede zanger.

Alle vrijwilligers en deelnemers hartelijk dank voor dit mooie feest. Dinie bedankt voor de organisatie!